zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski

 • Specjalizacja: architektura, projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl: nowoczesny
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.75 / 63 głosy
 • Liczba odsłon:48603

Informacje:

A8 Architektura to pracownia projektowa, która wsłuchuje się bardzo uważnie w potrzeby klienta.  Nigdy nie ograniczamy ilości koncepcji projektowych i pracujemy aż obie strony są zadowolone z efektu. Kładziemy duży nacisk na przejrzystość i dokładność dokumentacji projektowej.

Co możemy Ci dać? Architektura pozwala podnieść jakość życia bardziej, niż się spodziewasz!

Zaczynamy pracę od uważnego wysłuchania Twoich potrzeb. To nas wyróżnia od wielu pracowni. Na prawdę uważnie słuchamy, by odkryć to, co najważniejsze. Rozwiązania funkcjonalne, terminy, budżet, detale elewacji a może kolory? Analizujemy kontekst, twoje potrzeby teraźniejsze i przyszłe, ekonomię, zagadnienia zrównoważonego rozwoju, zdrowie użytkowników i dziesiątki innych spraw.

 Aby uzyskać nowatorskie i optymalne rozwiązania łączymy inżynierię z intuicją. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu dostępnym na świecie, budujemy w nim i analizujemy model budynku. Prowadzimy cię profesjonalnie przez wszystkie etapy procesu budowlanego od koncepcji po nadzory autorskie na budowie.

Ósemka w naszej nazwie symbolizuje nieskończoność i dążenie do doskonałości. Wybraliśmy tę symboliczną cyfrę aby podkreślić, iż A8 nie wybiera między ceną a jakością. Przyjmujemy, że wysoka jakość prowadzi ostatecznie do obniżenia kosztów. Dobry projekt jest inwestycją na całe życie.

Co jest efektem naszej pracy? Nie jest to projekt.  Nie jest to też oddany do użytku budynek. Jest to dopiero zadowolenie naszych klientów i jakościowy skok ich życia. 

Aranżacje:

Dom w Józefowie

Inwestycja otoczona jest piękną, dziką zielenią, co nasunęło myśl o otwarciu się na nią i zaproszeniu jej do środka. Dom stanowi ukłon w stronę przyrody. Jest w wielu miejscach ażurowy,…

Wnętrza rezydencji k/ Podkowy Leśnej

Budynek z dużymi przeszkleniami, oryginalnym układem funkcjonalnym wnętrz, sam narzucił styl nowoczesny, z otwartymi, przenikającymi się pomieszczeniami. Konsekwentnie, powstały – w monochromatycznych barwach – eleganckie, przestronne wnętrza. Monochromatyczne wcale nie…

Dom w Starej Wsi

Dom powstał na „trudnej” działce, gdyż wąskiej i z wjazdem od południa. Stąd od frontu znajduje się zarówno salon jak i garaż. Duże okna południowe oraz narożne zapewniają integrację z…