zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Dominik Plaza

Dominik Plaza

Informacje:

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkań i domów oraz pomieszczeń użyteczności publicznej. Pracujemy na terenie południowej Polski, a nasze biuro mieści się w Częstochowie.

Aranżacje:

SYPIALNIA DOM POD WROCŁAWIEM

Przedstawiamy projekt sypialni zlokalizowanej na poddaszu domu jednorodzinnego na jednym z podwrocławskich osiedli. Sypialnia mimo buduarowego klimatu i ciemnych kolorów nie stała się jaskinią a przytulną i elegancką strefą relaksu…

LOKAL GASTRONOMICZNY

Przedstawiamy projekt małego lokalu gastronomicznego zlokalizowanego w Lublińcu, serwującego jedzenie typu fast- food.

POKÓJ 7 M KW.

W tym niewielkim pomieszczeniu przeznaczonym dla nastolatka zaprojektowaliśmy sporą ilość miejsca do przechowywania, oraz komfortowe i dobrze oświetlone miejsce do pracy i nauki.

PROJEKT MIESZKANIA

Projekt składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Dzięki pozbyciu się zbędnych korytarzy uzyskaliśmy dużą otwartą przestrzeń. Zaprojektowane zabudowy pozwalają na przechowywanie niezliczonej ilości rzeczy, co w…

BIURO W KATOWICACH

Przedstawiamy projekt aranżacji przestrzeni biurowej, wykonanego dla firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

KUCHNIA Z JADALNIĄ

Prezentujemy projekt aranżacji kuchni wraz z jadalnią z wykorzystaniem ściany z mchu dekoracyjnego. Jasne i nowoczesne wnętrze połączone z drewnem i niecodzienną dekoracją ścienną to zupełnie inne wrażenia dla domowników

MIESZKANIE W CZĘSTOCHOWIE

Użyte w mieszkaniu różne odcienie koloru niebieskiego nadają poczucie spokoju oraz lekkości, natomiast akcent koloru żółtego użytego na sofie wywołuje radość i zachęca do działania.

APARTAMENT W KATOWICACH

Prezentujemy projekt aranżacji apartamentu mieszczącego się na nowym osiedlu w Katowicach, dwóch młodych i pełnych energii kobiet dążących do osiągnięcia sukcesu.