Trendy Jesień Zima

Okładziny ścienne i tapety są w nadchodzącym sezonie Jesień / Zima’13 ciekawymi nowościami...więc, jeśli chcesz stworzyć przyjemne wnętrza z powiewem luksusu lub wyróżnić się, to tapety w bogate wzory pozwolą ci uzyskać ten efekt i odświeżyć dom tej jesieni.

Jednokolorowe

Monochromatyczność jest stylowa i pasuje wspaniale zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Stwórz stylowe wnętrze z wykorzystaniem np. architektonicznych wzorów i rycin na tapecie.

Teksturowa tapeta ze swoim bogatym, warstwowym design’em nadaje wyjątkowości najbardziej stylowym restauracjom i butikowym hotelom na świecie. Uzyskaj ten efekt za pomocą tapet z wzorami skór, piór i marszczeń. Wyszukaj tekstury dla swojego domu.

Duże Grafiki

Dla uzyskania wyrazistego wrażenia, duże grafiki są zdecydowanie właściwym wyborem. Tworzą natychmiastowy ‘Efekt WOW’ i sprawiają, że duże pomieszczenia stają się bardziej przytulne. W dobie druku cyfrowego nie jesteśmy już ograniczeni do gotowych wzorów dostępnych w sklepach. Pozwól się ponieść wyobraźni i wydrukuj własny wzór tapety.

Trendy Jesień / Zima\'13
Trendy Jesień / Zima'13

Poprzednie Następne 1 / 3

  • Trendy Jesień / Zima\'13