Dom wpisany w pejzaż gór...

 ,,Indigo’’ bo tak się nazywa został zbudowany przez grupę Bo Design. Zespół ten w projektowaniu głownie kieruje się minimalizmem, ich mottem jest ,, mniej znaczy więcej...’’ Joelle Ficharda, aczkolwiek, w projektach nie zobaczymy pustych ścian tylko świetnie zaprojektowane i zharmonizowane wnętrza.

W projekcie ,,Indigo’’ namacalne są dowody komfortu jaki chcieli osiągnąć projektanci, jakości materiałów, nowoczesnej technologie w automatyce domowej, optymalnie dostosowane i wykonane tak ,aby zapewnić harmonijną atmosferę dopasowaną do wymagań i preferencji domowników.

Ciepły odcień drewna, który dominuje we wnętrzu został połączony głownie z odcieniami czerni, grafitu czy bieli, przez co całość nie jest przesycona nadmiernie ciepłymi kolorami jednakże nie sprawia wrażenia chłodu. Wszystkie detale, które pojawiają się w domu są dogłębnie przemyślane. Bardzo ciekawym dodatkiem występującym w każdej sypialni jest zastosowana duża płaszczyzna skóry, wykorzystana jako okrycie wierzchnie pościeli, dzięki niej mamy ochotę usiąść i wtulić się w jej miękkie włosie. Kolejnym elementem, który idealnie spaja całe wnętrze jest wykorzystany kamień np. w otwartym prysznicu czy przestrzeni przeznaczonej na uprawianie sportów wodnych. Ciekawym i bardzo nowoczesnym motywem jest zastosowanie szkła w podłodze, które dla jednych może stać się nie lada przeszkodą.

Odbierając zewnętrzny obraz budynku, absolutnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego co kryje jego wnętrze. Które jest po prostu piękne! 

aranżacja jadalni
aranżacja jadalni

Poprzednie Następne 1 / 4

  • aranżacja jadalni
  • pomysł na sypialnię
  • luksusowa łazienka
  • wnętrze domu