zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Studio ARCHITETTO

Studio ARCHITETTO

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl: angielski, glamour, hampton, industrialny, klasyczny, nowoczesny, skandynawski, vintage
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.29 / 1898 głosów
 • Liczba odsłon:4538214

Palisander z czernią

Nowoczesny apartament 50 m.kw w warszawie - urządzony w jednolitym stylu . Połaczenie bieli i czerni złamane palisandrem

Wyspa ze skosem

Oryginalny projekt - wszystie elementy użyte w projekcie są trójwymairowy i pod skosem , w mocnych kolorach z dodatkiem fuksji .

Rezydecja w Izabelinie

Rezydencja w Izabelinie to pomysła na połączenie betonu i ciepłego drewna na wysoki połysk, które z wnętrza idustrialnego tworzy wnętrze przytulne i eleganckie.

Vintage na Wilanowie

Mieszkanie w stylu Vintage na warszawskim iIlanowie . W szaro białych kolorach z dodatkiem drewna , ozdób i bibelotów ,które czynią je przytulnym i niepowtarzalnym wnętrzem.

Żółty fotel

Proste wnętrze ożywione jednym ostrym akcentem - zółłym fotelem

Salon z obrazem

Nowoczesny salon w modnym zestawieniu bieli czerni i szarości ożywionej turkusem . Na kominku aplikacja trójwymiarowa, która pojawia się na drzwiach w holu . Nowoczesny żyrandol dopasowany do form dekoracji…

Z dodatkiem szarości

Prosto , elegancko funkcjonalnie - a zarazem przytulnie i z pomysłem. Mieszkanie ma 50 metrów i ważne było wykorzystanie każdego kawałka przestrzeni.

Skandynawski loft

Coś pomiędzy ciepłym prostym stylem skandynawskim a surowością industrialnych rozwiązań. Miało być przytulnie ale z pazurem .

Pokój dziecinny

Pokój dziecinny inaczej - bez przesłodzonych dodatków nastawiony na rośnięcie razem z dzieckiem. Utrzymany w stylu skandynawskim w kolorach szaro-niebiesko-białych.

Salon z kominkiem

Całość elegancka utrzymana w kolorach kontrastowych z dodatkiem forniru orzechowego

Angielski LOFT

Połączeni starych mebli , nowoczesnym designem . Miejsce na książki - było głównym zapotrzebowaniem właścicieli , nie chcieli jednak zamienić małego salonu w przytłaczającą bibliotekę

Apartament we Wrocławiu

Połączeniu bili i czerni z turkusem. Proste eleganckie kształty , które nadają wnętrzu niepowtaralny charakter

Kuchnia z wyspą

Nowoczesne wnętrze z dużą funkcjonalną kuchnią , jadalnia i salonem z widokiem na park

BIAŁO CZARNO

Męskie wnętrze w ostrych kontrastach z odrobinę beżu w tle . Ciekawym akcentem są fototapety z Nowego Yorku tym jedna w przedpokoju , która optycznie go powiększa .

KWIAT JAPONII

Domowe SPA - taki efekt chcieli odnieść klienci - łazienki i sypialnia to części domu , gdzie spędzamy najwięcej czasu stąd pomysł na stworzenie wnętrza mocno relaksującego.