zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Projekty Wnętrz Białystok

Projekty Wnętrz Białystok

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz, wzornictwo przemysłowe
 • Lokalizacja: Białystok
 • Styl: inny, minimalistyczny, nowoczesny
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.81 / 214 głosów
 • Liczba odsłon:56550

Informacje:

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - 4U PROJEKT

Naszą specjalizacją jest projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych. Z wielką pasją i w pełni angażujemy się w każdy projekt. Dbamy o to, by nasze projekty wnętrz charakteryzowały się funkcjonalnością rozwiązań a także ponadczasowym stylem. Nie jesteśmy obojętni na zmieniające się nurty jakie niesie ze sobą współczesna aranżacja wnętrz. Łączymy swoją wiedzę z zakresu architektury wraz z kreatywnością oraz wrażliwością na piękno, którą posiada każdy projektant wnętrz pracujący w naszym zespole.

Nasza pracownia wykonuje:

- Kompleksowe projekty, aranżację oraz wystrój wnętrz: mieszkalnych, pokoi dziennych i wypoczynkowych, kuchni, jadalni, sypialni, pokoi dziecięcych, basenów, siłowni itp.

Oferujemy również kompleksowe projektowanie domów, mieszkań i rezydencji.

- Projekty obiektów rekreacyjnych, sal konferencyjnych, bankietowych, reprezentacyjnych wnętrz publicznych, usługowych, wystawienniczych, biurowych, salonów sprzedaży, sklepów i innych obiektów handlowych.

Przygotowujemy dla państwa kompleksowe projekty aranżacji i wystroju wnętrz zawierające:

ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ - rozplanowanie wnętrz pomieszczeń nowych, oraz wnętrz przeznaczonych do przebudowy, z rozplanowaniem elementów pomieszczenia w modelu przestrzennym.

PROPOZYCJĘ ARANŻACJI - projekty mebli, podłóg, kolorystyki wnętrz, oświetlenia, kominków, sufitów, schodów itp., fotorealistyczne wizualizacje 3D wnętrz projektowanych, rozrysowanie mebli i szczegółów architektonicznych

DOKUMENTACJĘ TECHNICZNĄ - zaznaczenia przesuniętych ścian, wnęk, sufitów podwieszanych, oraz instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, alarmowej itp.

PROJEKT WYKONAWCZY - wykaz konkretnych elementów wykończeniowych (mebli, ceramiki, glazury, podłóg), oraz specyfikacja materiałowa z zaznaczeniem producenta.

 

Przykładowe rozwiązania mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na facebook

Aranżacje:

Projekt WC - inwestor prywatny

Projekt wykonany na życzenie klienta w odcieniach szarości. Połączenie bieli, czerni i szarości z elementami "na wysoki połysk". Dodatkowo ściana po lewej z nadrukiem zebry na szkle.

Kameralny BUTIK w centrum Warszawy

Nieduże pomieszczenie o powierzchni ~14m2, przekształcone w kameralny i przytulny butik z modą włoską. Więcej zdjęć z realizacji na naszym fanpage'u facebook: http://tnij.org/fb-butik

Zegar ścienny - okulary wayfarer

Zegar w nowoczesnym stylu, do nietuzinkowego wnętrza, w kształcie oldskulowych okularów. Jest to wyjątkowy produkt autorski jednego z projektantów 4U. Zegar swoim nietypowym kształtem dodaje wnętrzu oryginalności, pełniąc również funkcję…

Betonowa wanna

minimalistyczna, surowa w przekazie, a zarazem będąca ostoją relaksu.

wnętrza

Projekty wnętrz - Białystok Kilka propozycji wnętrz naszego autorstwa. www.4uprojekt.pl

Lofty

Projekty w stylu industrialnym. LOFT