zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Magdalena Szymecka

Magdalena Szymecka

 • Specjalizacja: architektura, projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Toruń i reszta Polski
 • Styl: eklektyczny, glamour, inny, klasyczny, nowoczesny, rustykalny, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  4.05 / 497 głosów
 • Liczba odsłon:295541

Informacje:

Zajmuję się opracowywaniem  kompleksowych  projektów wnętrz mieszkalnych, powierzchni biurowych, handlowych, usługowych (restauracje, kawiarnie, herbaciarnie, puby itp.) lub wyszczególnionych fragmentów przestrzeni w zależności od Państwa preferencji estetycznych i oczekiwań.Celem mojej pracy jest zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób, by moi Klienci, czuli się w niej komfortowo, dlatego też zanim przystąpię do projektowania, podczas spotkania, poznaję indywidualne potrzeby. Dzięki tym informacjom staram się następnie stworzyć wymarzony projekt wnętrza w kilku wariantach, tak aby Klient miał możliwość wyboru.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :)

Aranżacje:

36m2 w bloku z wielkiej płyty

Nawet małą przestrzeń można zaaranżować w taki sposób, by była przytulna i sprawiała wrażenie, że jest większa niż w rzeczywistości.

Przekształcenie mieszkania

Przebudowa mieszkania w bloku z płyty polegała na otwarciu kuchni na pokój dzienny, poprzez wyburzenie ścian działowych. Pomieszczeniom nadano mocne akcenty kolorystyczne.

Łazienka w Łubiance

W aranżacji wykorzystane zostały płytki opoczno z serii avangard. By nadać lekkości wstawiono lustra. Nad wanną wkomponowano szafki. Te z umieszczoną od spodu listwą ledową oświetlającą ścianę nad wanna stanowią…

założenia urbanistyczne

wizualizacja urbanistyczna propozycji lokalizacji sklepu sieciowego na działce, wraz z zagospodarowaniem terenu

Korytarz w mieszkaniu.

Pomieszczenie w kształcie litery "L" zaaranżowane z myślą o przytulności i przestronności uzyskanej dzięki odpowiednim zabiegom wizualnym.

Mieszkanie na Białołęce

Mieszkanie 50m2 na warszawskiej Białołęce, przekształcone zgodnie z preferencjami młodego małżeństwa.Nowopowstały aneks kuchenny w kilku wariantach kolorystycznych.

Pokój dziecka

kiedy w życiu dziewczynki przychodzi czas na róże pod każdą postacią... a chłopaki grają z tatą w piłkę

Mieszkanie na Białołęce

Jasny aneks otwarty na salon uzyskany po rozebraniu ściany działowej i rezygnacji z pom, gospodarczego. Wcześniejszą kuchnię przekształcono w dodatkową sypialnię, uzyskując dodatkowy pokój.

Dodatkowa sypialnia

Zgodnie z pragnieniem Inwestorów, przenosząc kuchnię do salonu uzyskaliśmy dodatkową sypialnię.

łazienka 2,80m2

Wąska łazienka w różnych wariantach materiałowych: trawertyn żywicowany w postaci płyt i mozaiki, mozaika szklana oraz drewno egzotyczne.

Spagetteria

fot. Spagetteria Pasta (dawniej Pasta & basta) Restauracja w podziemiach toruńskiej kamienicy. Lokal po definitywnym remoncie zyskał nowe oblicze. (projekt-współpraca z EMMStudio)