zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Magdalena Szymecka

Magdalena Szymecka

 • Specjalizacja: architektura, projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Toruń
 • Styl: eklektyczny, glamour, industrialny, inny, nowoczesny, rustykalny, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  4.10 / 519 głosów
 • Liczba odsłon:384501

Informacje:

Marzysz o pięknie urządzonym mieszkaniu, domu, biurze, czy restauracji ? Znasz swoje upodobania, ale nie wiesz od czego zacząć, by miejsce, w którym mieszkasz, lub pracujesz dawało Ci poczucie komfortu i trafiało w 100% w Twój gust . Chętnie pomożemy :). ZAPRASZAMY :)

Aranżacje:

Kuchnia industrialna.

Dla zwolenników surowych wnętrz, którzy lubią ciemne kolory i połączenia tekstur i materiałów.

Salon we włoskim stylu

Propozycja z ciekawym połączeniem materiałów i tekstur. Mocnym i artystycznym akcentem w tym nowoczesnym wnętrzu jest ściana telewizyjna wyłożona blachą corten.

salon łazienkowy

Biel i czerń ocieplona drewnem. Naturalne kolory w nowoczesnym bardzo wydaniu.

Biuro pow.20 m2

Propozycja dla tych, którzy niekoniecznie lubią podlewać kwiaty, ale kochają naturalną zieleń. Zielona ściana z mchem chrobotkiem reniferowym, który nie wymaga podlewania. Wystarczy zapewnienie odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniu 40-50%.

Mieszkanie w bloku 62m2

Mieszkanie dla małżeństwa z dwójką małych dzieci. Powierzchnia stosunkowo nie wielka jak na trzy pokoje + salon z aneksem, jednak zaaranżowane tak, by było funkcjonalnie i pięknie.

36m2 w bloku z wielkiej płyty

Nawet małą przestrzeń można zaaranżować w taki sposób, by była przytulna i sprawiała wrażenie, że jest większa niż w rzeczywistości.

Przekształcenie mieszkania

Przebudowa mieszkania w bloku z płyty polegała na otwarciu kuchni na pokój dzienny, poprzez wyburzenie ścian działowych. Pomieszczeniom nadano mocne akcenty kolorystyczne.

założenia urbanistyczne

wizualizacja urbanistyczna propozycji lokalizacji sklepu sieciowego na działce, wraz z zagospodarowaniem terenu

Korytarz w mieszkaniu.

Pomieszczenie w kształcie litery "L" zaaranżowane z myślą o przytulności i przestronności uzyskanej dzięki odpowiednim zabiegom wizualnym.

Mieszkanie na Białołęce

Mieszkanie 50m2 na warszawskiej Białołęce, przekształcone zgodnie z preferencjami młodego małżeństwa.Nowopowstały aneks kuchenny w kilku wariantach kolorystycznych.

Pokój dziecka

kiedy w życiu dziewczynki przychodzi czas na róże pod każdą postacią... a chłopaki grają z tatą w piłkę

Mieszkanie na Białołęce

Jasny aneks otwarty na salon uzyskany po rozebraniu ściany działowej i rezygnacji z pom, gospodarczego. Wcześniejszą kuchnię przekształcono w dodatkową sypialnię, uzyskując dodatkowy pokój.

Dodatkowa sypialnia

Zgodnie z pragnieniem Inwestorów, przenosząc kuchnię do salonu uzyskaliśmy dodatkową sypialnię.

łazienka 2,80m2

Wąska łazienka w różnych wariantach materiałowych: trawertyn żywicowany w postaci płyt i mozaiki, mozaika szklana oraz drewno egzotyczne.

Spagetteria

fot. Spagetteria Pasta (dawniej Pasta & basta) Restauracja w podziemiach toruńskiej kamienicy. Lokal po definitywnym remoncie zyskał nowe oblicze. (projekt-współpraca z EMMStudio)