zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Magdalena Jendruszko

Magdalena Jendruszko

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa- cała Polska
 • Styl: etniczny, nowoczesny, retro, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.76 / 195 głosów
 • Liczba odsłon:34112

Aranżacje:

Kuchnia z salonem

Kuchnia w stylu prowansalskim, połączona z salonem. Całość projektu utrzymana w bieli z parkietem na podłodze, przełamane kolorowymi akcentami w postaci mozaiki na ścianach, poduszek ,foteli obrazów oraz dywanu.

Dom jednorodzinny w bieli

Projekt jest nowoczesny ale jednocześnie przytulny i ciepły.. Przestronne mieszkanie, z wysokimi oknami pełne jest światła. Właścicielom zależało na lekkim i nowoczesnym, a jednocześnie przyjaznym wykończeniu, zastosowano więc sporo ciepłego…

Salon w domku jednorodzinnym

Projekt salonu w domku jednorodzinnym. Jasna i otwarta przestrzeń jest lekka dzięki bieli ścian oraz przyjazna i przytulna dzięki sporej ilości naturalnego drewna sosnowego. Pomieszczenia mimo, że bez ozdób, zyskują…

Dom w stylu skandynawskim

Projekt domu w stylu skandynawskim. Duża przestrzeń została podzielona na jadalnie z kuchnia, salon oraz biuro do pracy. Najważniejszą role odgrywają białe deski położone na wszystkich scianach.

Łazienka bordo

Łazienka dla pary z motywem przewodnim w postaci bordowych kafli imitujących krokodylą skórę. Zostały one również wykorzystane na frontach podwieszanych szafek w celu wzmocnienia efektu.

Salon z kuchnia mieszkanie Gdynia

Salon połaczony z kuchnią oraz jadalnia.Kolorem dominującym na ścianach i podłodze jest biel.Główna atrakcja jest zdjecie na całej ścianie,zrobione przez własciciela,w powiększonym formacie.

Biała łazienka

Biała łazienka w surowym skandynawskim stylu z niebieskim akcentem w postaci kafelek na ścianie. Pod oknem kącik kąpielowy oddzielony bocznymi ściankami oraz małym podestem.

Kuchnia trawa morska

Nowoczesna kuchnia na poddaszu, połączona z salonem w kolorze fioletu.Szafki wykonane z płyty laminowanej trawa morska, blaty wenge.

Salon połączony z biurem

Wielofunkcyjne pomieszczenie.Salon wraz z kącikiem do pracy odzielony ścianka działową. Całośc utrzymana w białym klimacie,z błękitnymi dodatkami w postaci szklanej szafki pod tv oraz lampek nad biurkiem do pracy.

Salon w stylu retro

Duży salon zaprojektowany dla miłośników stylu retro, podzielony na strefy przy pomocy ścianek działowych wyłorzonych kolorową mozaiką.