zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Maciej Kaczmarek

Maciej Kaczmarek

Informacje:

Począwszy od ogólnego wyglądu wnętrza, jego wyposażenia aż po najdrobniejsze szczegóły, wszystko to ma zainspirować nas do bardziej twórczego myślenia, a co za tym idzie pożądanego końcowego efektu jakim jest projekt.

Ciekawe pomysły, skłonność do eksperymentowania i poszukiwania coraz to nowych form oraz tradycyjnie już wysoka jakość wykonania, podwyższanie standardu wnętrza w którym mieszkasz podnosi jakoś Twojego życia, a zwyczajne uporządkowanie przestrzeni, która Cie otacza, oszczędza twój cenny czas

Zwracamy uwagę na funkcjonalność, jakość, rodzaj materiału oraz charakter danej formy. Neomodernistyczny look : wolny plan, czyste formy, białe ściany, dużo światła, minimalizm, nowoczesność.

Realizujemy zlecenia z zakresu projektowania graficznego / architektury wnętrz / komunikacji wizualnej / ilustracji / wzornictwa przemysłowego / etc.

Jesteśmy przede wszystkim profesjonalistami w tym co lubimy najbardziej. Posiadamy bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych oraz dla wszelkiego rodzaju instytucji kulturalnych. Nie zapominamy też o działaniach stricte artystycznych.

Serdecznie zapraszamy...

Ten architekt nie dodał jeszcze żadnych aranżacji
Jest w trakcie uzupełniania swojego profilu