zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Iwona Siemaszko-Żakowska

Iwona Siemaszko-Żakowska

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl: art deco, eklektyczny, klasyczny
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.56 / 32 głosy
 • Liczba odsłon:44481

Informacje:

IM SztukaWnętrz s.c.

STYLE, W KTÓRYCH PRACUJEMY TO KLASYKA, EKLEKTYZM, RUSTYKALNY, RETRO, GLAMOUR,  ROMANTYCZNY, VINTAGE, KOLONIALNY, GENERALNIE WSZYSTKIE Z NUTĄ SENTYMENTALNĄ.

Zawsze projektujemy wnętrza, które idealnie współgrają z osobowością, temperamentem i stylem życia naszych Klientów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie szukając najlepszych rozwiązań,  a z naszymi Klientami jesteśmy nie tylko na etapie projektu. Pomagamy Im również, doradzając na każdym etapie realizacji.

Naszym motto  jest to, że każdy z nas chciałby zamieszkać w domu, który będzie dla nas idealnym, harmonijnym miejscem. W domu, do którego każdy zawsze chętnie będzie wracać.

Wszyscy pragniemy mieć swoją, niepowtarzalną oazę, gdzie po ciężkim dniu, odczujemy regenerację sił witalnych, przypływ dobrego nastroju, pozytywnej energii i wyciszenia.

Tworzymy przestrzenie, które emanują pozytywną energią i sprawiają, że żyje się w nich lepiej i szczęśliwiej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy autorskimi, sprawdzonymi metodami tworzenia dobrej, pozytywnej energii w Państwa domach. Mamy wiedzę z psychologii barw, energii kształtu, energii światła, kształtoterapii, Feng Shui oraz Psychologii Wystroju Wnętrz.

Aranżacje:

DOM POD OTWOCKIEM 300M2

Hol Najważniejszym elementem dekoracyjnym jest ogromna gipsowa, trzymetrowa kopia płaskorzeźby sumeryjskiej. Widoczna jako pierwsza po wejściu do domu. Oświetlenie jest klasyczne skomponowane z fotelem i balustradą schodów. Podłoga to finezyjnie…

DOM POD OTWOCKIEM 300M2 CZ.1

Projekt: Rezydencja pod Otwockie Projekt Wnętrza 2010-2011 Styl eklektyczny. Celem realizacji było stworzenie wnętrza ciepłego, przytulnego w harmonijny sposób łączącego kilka styli. Głównym założeniem projektu salonu było uzyskanie wypoczynkowego charakteru…

Kuchnia Uniwersytecka Warszawa

Celem niniejszej realizacji był remont i wykonanie nowej aranżacji kuchni. Kuchnia jest stylizowana. Fronty dębowe lakierowane. Blat kamienny, tj. łupek w kolorze ciemnej czekolady.

Projekt Salonu 40m2 i małej sypialni ze skosem.

Styl ArtDeco, Klasyczny. Salon jest bardzo jasny ze względu na dużą ilość okien i usytuowanie od południa. Klientce zależało na uzyskaniu ciepłego charakteru wnętrza, użyciu wysokiej klasy elementów wyposażenia i…