zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
FAV Design Sp. z o. o. Ewa Kazimierczuk

FAV Design Sp. z o. o. Ewa Kazimierczuk

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl: nowoczesny, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.55 / 38 głosów
 • Liczba odsłon:20682

Informacje:

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ 

Misja

Jesteśmy zespołem młodych projektantów, dla których aranżacja przestrzeni jest nie tylko rzemiosłem lecz sztuką oddziałującą na nasze zmysły kolorem, fakturą i światłem.. Tworzone przez nas kreacje wnętrz to przemyślane formy, układy barwne i graficzne dopracowane w każdym detalu.Fascynuje nas design przedmiotu, łączenie różnorakich form, by zamknąć je za każdym razem w nowej ramie pomieszczenia. Nieskończona ilość kombinacji stwarza możliwość nieustannego odkrywania potencjału tkwiącego w niezmiennej formie przedmiotu. Traktujemy to jak wyzwanie w naszej misji tworzenia piękna.

Opis

FAV DESIGN 

FAV Design to doskonały wybór, jeśli chodzi o aranżację lub metamorfozę wnętrz, zarówno mieszkań, jak i obiektów biznesowych. Wykonujemy realizacje na terenie całego kraju. Zespół doskonale przygotowanych projektantów o wysokich kwalifikacjach dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać potrzeby naszego klienta - tak, by stworzony przez nas projekt spełniał jego potrzeby i marze nia. Estetykę łączymy z funkcjonalnością wybierając zawsze możliwie najlepsze rozwiązania i kierując się w nich indywidualnymi potrzebami naszych partnerów.

ARANŻACJA WNĘTRZ

Masz nowe, nieumeblowane mieszkanie? Nosisz się z zamiarem jego kupna i uważasz, że powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty w zakresie aranżacji wnętrza? FAV Design zaproponuje Ci korzystne i dogodne rozwiązania zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Proces projektowy rozpoczniemy od wykonania projektu wstępnego, opartego na sugestiach klienta połączonych z propozycjami projektanta. Następnie powstanie projekt końcowy zawierający szczegółowy dobór materiałów, fotorealistyczne wizualizacje oraz niezbędną dokumentację techniczną. Nasza oferta obejmuje także nadzór budowlany. Projekt zawiera kompletną ofertę handlową określającą dobór mebli, dekoracji, oświetlenia, armatury, ceramiki itp. z kosztorysem i adresami sklepów.

METAMORFOZA WNĘTRZ

Nasi klienci mogą także skorzystać z doradztwa w zakresie zmian wystroju wnętrza bez potrzeby wykonywania generalnego remontu: kolorystyki, rozmieszczenia mebli, dekoracji. Na ogół potrzeba niewiele, by z małego ciemnego, nieciekawego pomieszczenia wyczarować piękną, przytulną przestrzeń. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i specyfiką pomieszczeń zaprezentują Państwu różnorodne warianty efektu końcowego tak, abyście mogli Państwo zdecydować, który z nich zostanie zrealizowany.

HOME STAGING

Zajmujemy się także doradztwem w zakresie przygotowania nieruchomości pod sprzedaż, czyli zwiększaniem jej wartości oraz atrakcyjności poprzez pokazanie i podkreślenie jej naturalnego potencjału. Doradzamy, w jaki sposób przy niewielkich nakładach finansowych sprawić, aby oglądane przez potencjalnego nabywcę mieszkanie zrobiło na nim jak najlepsze wrażenie i zachęcić go tym samym do zakupu. Bardzo często sprzedający mieszkania nie zdają sobie sprawy, że za pomocą kilku zabiegów mogliby sprawić, że ich oferta wyda się potencjalnemu nabywcy o wiele atrakcyjniejsza, a co za tym idzie łatwiej i szybciej sprzedadzą swoją nieruchomość, często nawet za wyższą cenę!

Artykuły architekta:

67 m2

Projekt mieszkania o metrażu 67m2 w stylu skandynawskim.