zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Ewa Szafraniec

Ewa Szafraniec

 • Specjalizacja: architektura, projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Kraków
 • Styl: klasyczny, nowoczesny
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  4.02 / 398 głosów
 • Liczba odsłon:48961

Informacje:

PRACOWNIA PROJEKTOWA novi art. została założona w 2007 roku. Nasza działalność to dążenie do połączenia funkcjonalności i wysokiej jakości architektonicznej. Właściciel: EWA SZAFRANIEC Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej a także na University of Applied Sciences - Fachhochschule Bochum w Niemczech. W lipcu 2007 r. ukończyła Wydział Architektury pracą dyplomową: „Carlsberg City”- Postindustrialne miasto wiedzy - „Akademia Chmielu” - Centrum Badawczo Ekspozycyjne-nagrodzoną przez TUP oddział w Krakowie I miejscem za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego. Już w trakcie studiów współpracowała z Katarzyną Słyś i Joanną Borczak, brała udział w licznych konkursach studenckich oraz uczestniczyła w profesjonalnych konkursach architektonicznych:

- I miejsce za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego

- I miejsce w konkursie na koncepcję hotelu „Marina Club”

- I miejsce w konkursie na koncepcję hotelu na Mazurach - współpraca z Biurem Studiów i Projektów Architektonicznych Franta & Franta.

- III miejsce w międzynarodowym konkursie na Zagospodarowanie Centrum Katowic - współpraca z Biurem Studiów i Projektów Architektonicznych Franta & Franta.

- Wyróżnienie w konkursie Foto-wnętrzarskim organizowanym przez miesięcznik Wnętrze i ogród.

- III miejsce w konkursie "Podziel się wnętrzem" organizowanym przez portal myfloor.pl

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Myślenicach w biurze Projektów Planimetria oraz Maya Studio. Obecnie zajmuje się rozwojem Novi art.

W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO OFERUJEMY PROJEKTY: - architektury mieszkaniowej - architektury usługowej - obiektów użyteczności publicznej - prowadzenie prac inwentaryzacyjno - projektowych - adaptacje i modernizacje obiektów istniejących - aranżacji wnętrz 

 

Aranżacje:

Dom Solskiego

Projekt wnętrza domku jednorodzinnego - 4 osobowa rodzina - część sypialniana

PROJEKY DOMÓW

Projekty domów koncepcyjne i konkursowe, więcej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Apartament Cegielniana Kraków

Wnętrze zaprojektowane minimalistycznie, z mocnymi akcentami kolorystycznymi wyłaniającymi się z szarości i bieli ścian. Materiały użyte to drewno i stal, konsekwentnie powielane w każdym z pomieszczeń mieszkania. Całość tworzy delikatnie…