zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Deco Arch Przemko Stachowski

Deco Arch Przemko Stachowski

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz, wzornictwo przemysłowe
 • Lokalizacja: Sochaczew - Warszawa - cała Polska
 • Styl: angielski, eklektyczny, etniczny, inny, klasyczny, kolonialny, minimalistyczny, retro
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.97 / 798 głosów
 • Liczba odsłon:77556

Informacje:

Projektuję i realizuję mozaiki marmurowe i malarstwo ścienne we wnętrzach i na fasadach. Jestem założycielem firmy Deco Arch - pracowni artystycznej.Zajmuję się po ASP od lat wielkoformatowym i kameralnym malarstwem ściennym, sztalugowym, fotografią oraz mozaiką ścienną, której uczyłem się jeszcze jako stypendysta CISIM (Centro Internazionale Studi Insegnamento Mosaico) w Rawennie.

DecoArch - pracownia artystyczna formalnie powstała w grudniu 2011 roku jednak na jej dorobek składa się  moje kilkunastoletnie doświadczenie.

  Na decyzję o jej założeniu   wpłynęła potrzeba  scalenia i wzbogacenia wieloletniego doświadczenia w dziedzinie projektowania i realizacji  kompleksowych projektów wnętrz poprzez kooperację  z  architektami, projektantami wnętrz oraz artystami zajmującymi się artystyczną mozaiką marmurowa, szklaną, malarstwem ściennym i sztalugowym , rzeźbą i witrażem. W wyniku takiej kooperacji powstają unikalne , innowacyjne  przestrzenie  architektoniczne  użyteczności publicznej i indywidualnej dla klientów i instytucji o  wyrobionej świadomości i wrażliwości estetycznej na otaczający ich świat w którym mają mieszkać, pracować, i odpoczywać.

Dziś Deco Arch to zespół.

Naszym celem jest wyjście  naprzeciw takim potrzebom naszych Klientów, zapewnienie im maksimum satysfakcji i zaspokojenie potrzeb estetycznych -  istotnego elementu  życia. 

Nasze realizacje powstają  przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów.  

Projekt i wykonanie solidnie (gwarancje), terminowo przy umiarkowanych cenach

Zapraszamy do współpracy.

Przemko Stachowski

Artykuły architekta:

Wideo:

Aranżacje:

"Olive Tree" i Emperador Gold

Mozaika marmurowa na obudowie wanny pt." Olive Tree" to motyw przewodni w przestrzeni Emperador Gold domowego SPA. Pojawi się on również na meblach i w malarstwie ściennym stając się rozpoznawalnym…

Kolekcja Mojetno

Meble na zamówienie z Kolekcji "Mojetno" wykonane z wysokogatunkowego drewna wykorzystująca elementy artystycznej mozaiki marmurowej o motywach nawiązujących do folkloru.Projekt i realizacja- Deco Arch. Kooperacja - Granmar. Sesja fotograficzna dzięki…

Kogut na stole.

Mozaikowy dekor przeznaczony do kuchni. Mozaika marmurowa na siatce z włókna szklanego do montażu na twardym podłożu. Rozmiar 70cm x 50cm. Waga ok. 7kg

Antica

Mozaikowy dekor nawiązujący do antycznej tradycji z kolekcji Antica. Mozaika marmurowa na siatce z włókna szklanego do montażu bezpośrednio na ścianie. Rozmiar 45cm x 45cm Waga ok. 2 kg.

Projekt Mojetno w łazience.

Wizualizacja projektu realizacji mozaiki marmurowej w łazience z wykorzystaniem motywu z kolekcji Mojetno, który opiera się na rodzimym folklorze. Powierzchnia ok. 10 m2

Mozaika w łazience

Kameralna łazienka dekorowana elementami mozaiki marmurowej. Na ścianach na obudowie wanny sceny figuratywne inspirowane antykiem i dekory w tej samej stylistyce.

Delfiny

Mozaika marmurowa w kabinie prysznicowej 400cm x 220cm

Kolekcja Mojetno

Cykl prac i projektów z wykorzystaniem mozaiki marmurowej o stylistyce inspirowanej rodzimym folklorem.

Orchid

Mozaika marmurowa 475 cm x 176 cm

Hygene

Mozaika marmurowa 260 cm x 170 cm