zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Bogumiła Bulga

Bogumiła Bulga

 • Specjalizacja: projektowanie ogrodów
 • Lokalizacja: Kraków
 • Styl: inny, japoński, naturalistyczny, nowoczesny
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  4.00 / 220 głosów
 • Liczba odsłon:137285

Informacje:

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni przed biurowcami, budynkami komercyjnymi i produkcyjnymi. Oferujemy projekty aranżacji zieleni we wnętrzach, na tarasach oraz projekty ogrodów zimowych.

Projektowanie i rośliny to nasza praca ale również pasja dzięki czemu w każdy projekt jesteśmy w pełni zaangażowani. Efektem są dopracowane projekty, spełniające Państwa oczekiwania. Wyznajemy zasadę, że ogród powinien być dopasowany do stylu życia oraz osobowości użytkowników dlatego prace projektowe zaczynamy od dokładnego wywiadu z inwestorem. W swoich projektach proponujemy nie tylko piękno i harmonię ale również funkcjonalność.

Oferujemy państwu kompleksową usługę od projektu do wykonania ogrodu z dużym naciskiem na sprawne poprowadzenie inwestycji.

Aranżacje:

Zieleń osiedlowa

Zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi zaspokajająca różne potrzeby mieszkańców: ławeczki do wypoczynku, mini plac zabaw dla dzieci, rabata bylinowa pachnąca i przyciągająca motyle.

Ogród firmowy

Teren zielony zlokalizowany przy halach produkcyjnych przeznaczony dla pracowników oraz stanowiący wizytówkę firmy.

Duży nowoczesny ogród

Ogród nowoczesny, oszczędny w formie.Wykorzystane rośliny to w dużej mierze rośliny rodzime, wkomponowujące się w krajobraz ale również rośliny pochodzące z innych rejonów. Ogród otwarty na piękne, otaczające widoki czyli…

Ogród frontowy

Ogródek stanowi część reprezentacyjną domu, zaraz przy wejściu do posesji. Został zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Dzięki zastosowaniu roślin zimozielonych oraz kamieni ozdobnych ogród pozostaje atrakcyjny przez cały rok.

Ogród japoński

W projekcie zostały wykorzystane podstawowe elementy ogrodu japońskiego: elementy kamienne (układ dwóch kamieni, kamienne latarnie, kamienne ścieżki), elementy wodne (staw, wodospad), kładka, mur betonowy, pawilon herbaciany, drzewa i krzewy o…

Ogród z betonem

Ogród przyjazny dzieciom i równocześnie miejsce do odpoczynku, osłonięte przed słońcem oraz spojrzeniami sąsiadów.

Ogród zimowy "Śródziemnomorski"

Rośliny oraz zaproponowana mała architektura nawiązują do stylu śródziemnomorskiego. Jest to oranżeria nieogrzewana (temperatura zimą będzie się utrzymywać na poziomie 10-12°C) zatem panuje tam również podobny klimat jak w krajach…