zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
ArchOmega Mirosław Bartnik

ArchOmega Mirosław Bartnik

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Kraków -Tychy - Katowice - Rzeszów
 • Styl: art deco, eklektyczny, nowoczesny, prowansalski, retro, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.75 / 229 głosów
 • Liczba odsłon:155021

Informacje:

Specjalizujemy się w kompleksowych zleceniach architektonicznych i wnętrzarskich, ale czasami zajmujemy się także pojedynczymi pomieszczeniami.

Realizujemy projektu z nadzorem  na obszarze: Kraków - Tychy - Katowice - Rzeszów

Aranżacje:

skandynawskie pastele

Tym razem mieszkanie realizowane przez nas, to niewielka kawalerka, która po zmianach zyskała osobną sypialnię. Zadbaliśmy o wygodną kuchnię i sporo miejsca do przechowywania w każdym z pomieszczeń. Dziękujemy za…

skandynawskie pastele - tychy

Tym razem mieszkanie realizowane przez nas, to niewielka kawalerka, która po zmianach zyskała osobną sypialnię. Zadbaliśmy o wygodną kuchnię i sporo miejsca do przechowywania w każdym z pomieszczeń. Dziękujemy za…

onyks w łazience

podświtlany onyks i stojąca umywalka to w tej łazience dwa mocne punkty

Superkolor

Tym razem realizacja naszego projektu w wersji superkolorowej Ale to tylko dodatki tak je ożywiają - baza, czyli elementy trwałe sa neutralne.

kuchnia i stare deski

ArchOmega prezentuje :: kuchnia :: styl skandynawski / nowoczesny Tym razem przedstawiamy kuchnię, w której rolę główną zagrała holenderska tapeta w stare, spatynowane dechy, oraz płytki i blat imitujące beton.

żeliwne schody

ArchOmega prezentuje :: wnętrze w stylu softloft z żeliwnymi schodami na poddasze. Prezentujemy projekt oparty na prostych ponadczasowych rozwiązaniach, w którym zastosowaliśmy unikalne meble z recyclingowanego drewna.

kuchnia perfekcyjnej pani domu ;-)

popularny program był inspiracją dla wnętrza tej kuchni, w której króluje cegła, szarość ścian, biały lakier frontów kuchennych i egzotyczne drewno na blacie i podłodze

wakacyjna mała łazienka

to naprwdę małe pomieszczenie otrzymało dodatkową przestrzeń dzięki fotografii wydrukowanej na szkle

sypialnia z przeszkloną łazienką

przedstawiamy projekt łazienki będącej integralną częścią sypialni gospodarzy domu. łazienkę dyskretnie przysłaniają przesuwne tafle mlecznego szkła, jednocześnie pozwalając dodatkowo doświetlić ją naturalnym światłem.

neo art deco

kontynuacja stylu krakowskiej modernistycznej kamienicy we wnętrzu niewielkiej kawalerki 21m2

kuchnia minimalistów

Kuchnia minimalistów. Proste formy i dużo światła. Po prawej, bezpośrednio z kuchni, wejście ogrodu zimowego mieszczącego jadalnię dla 10 osób.

tapeta oversize

Prezentujemy realizację, w której jedna tylko ściana wykończona tapetą w bardzo duże kwiaty nadała charakter białemu wnętrzu.

a może łazienka w gołębim kolorze

Spore skosy poddasza wręcz zapraszają do wykorzystania ich do prostej aranżacji łazienki. Szafki na podręczne kosmetyki za ścianą z umywalką. Łazienka w szaro-niebieskiej (gołębiej) mozaice, ocieplona drewnem.

minimal retro

Tym razem zrealizowaliśmy projekt minimalistyczny (kosztowo i stylistycznie) w klimacie retro ;-) Te ścisłe wytyczne towarzyszyły nam przy realizacji tego wnętrza.