zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Anna Sadowska

Anna Sadowska

 • Specjalizacja: projektowanie wnętrz
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl: nowoczesny, skandynawski
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  3.74 / 39 głosów
 • Liczba odsłon:68174

Informacje:

Od 2007 roku projektuje i nadzoruje realizacje. Jej specjalizacją są wnętrza mieszkalne. Wyznaje wartości, które stały się wyznacznikiem działania dla całego zespołu, jak funkcjonalność i wygoda w projektowanych przez Nas mieszkaniach i satysfakcja przez długie lata po wykończeniu.

Wideo:

Aranżacje:

Słoneczna kuchnia

Piękne połączenie kolorów oraz surowych szarych płytek z parkietem w kolorze drewna.

Salon marzeń

Salon połączony w kuchnią, to ostatnio bardzo modne i paktyczne zestawienie. To dobry pomysł zarówno dla rodzin, jak i osób lubiących gości.

Polskie kuchenne klimaty

Jasna, nowoczesna kuchnia z ciekawym motywem łowickim. Odważne barwy połączone zostały z bielą ścian,

DZIECIAKI GÓRĄ

proste, ale praktyczne wnętrze. dostosowane do ilości dziecięcych zabawek

RODZINNE SPOTKANIA

połączenie kuchni z jadalnią to ostatnio bardzo modne rozwiązania, polecane przez architektów. Daje poczucie komfortu i przestrzeni.

Pomarańczowe szaleństwo

Mała, bardzo dobrze zaprojektowana kuchnia, która przez dobór kolorów sprawia wrażenie większej. Kuchnia posiada wszystkie urządzenia AGD, które są sprytnie ukryte pod zabudową. Wnętrze idealne dostosowanie do małej przestrzeni kuchni…

Biało- Czarne

Nasza najnowsza łazienka, praktyczna z dobrze dobranymi dodatkami sprawia wrażenie spójnej przestrzeni. Łazienka jest stworzona z najlepszych materiałów, przez co tworzy niezwykły klimat.

Lawendowa uczta

Biel przepełnia klasyczne wnętrze stylowego mieszkania. Fioletowe lawendowe krzesła oraz wielokątne, symetryczne lampy dopełniają całości. Pomieszczenie jest nowoczesne z nutką elegancji, przez co sprawia wrażenie domowej, miłej przestrzeni.

KLUBOWE KLIMATY

Bardzo elegancki apartament. Nowoczesny i minimalistyczny z klubowych charakterem. Biało-czarny, szarości plus orzechowe meble.

MODERN STUDIO

Prosty styl, bardzo dobre materiały i przyjemne faktury. Apartament ulokowany w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie. Obrazy młodziutkiej Magdaleny nadały kolorów i podkreśliły nowoczesny charakter wnętrza.

MINIMALISTYCZNE MIESZKANIE

Prostota i funkcjonalność to podstawowe cechy tej realizacji. Czyste formy klientka po wprowadzeniu ożywiła nowoczesnymi obrazami i ekskluzywnym wypoczynkiem.