zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl
Anna Koszela

Anna Koszela

 • Specjalizacja:
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Styl:
 • Średnia ocen:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
  0.00 / 0 głosów
 • Liczba odsłon:2959

Informacje:

Kontrast, efektowna fuzja formy i funkcji, zaskakujący mariaż klasyki i nowoczesność - to hasła najpełniej określające projekty powstające w autorskiej pracowni wnętrz Anny Koszeli, jednej z najbardziej obiecujących projektantek młodego pokolenia.

Pracownia projektowania wnętrz Anny Koszeli mieści się w starej kamienicy przy ul. Różanej w Warszawie. To jeden z najbardziej elektryzujących adresów dla osób, które poszukują fachowego wsparcia w zakresie aranżacji domu lub mieszkania, a jednocześnie cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania, oryginalność i kreatywność. Na czym polega fenomen popularności pracowni i dlaczego klienci wzajemnie polecają sobie jej usługi? Aby odpowiedzieć na te pytania trzeba bliżej przyjrzeć się osobie Anny Koszeli i jej spojrzeniu na pracę architekta wnętrz.

Anna Koszela, właścicielka pracowni jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku ukończyła studia i od razu założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 8 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się grafiką i wzornictwem przemysłowym. Obie te pasje są niezwykle cenne w procesie projektowania i pomagają w nadaniu wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Zdaniem Anny Koszeli rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Całość zachwyca idealną proporcją między estetyką, a komfortem użytkowania. Sama projektantka tak mówi o swoim spojrzeniu na projektowanie: „Moja wizja harmonijnej przestrzeni jest koktajlem świeżych pomysłów, starannie wymieszanych z chłodną dbałością o funkcjonalność użytkową wnętrza. Moje projekty to dynamicznie połączenia kontrastów, harmonia formy i faktury, eklektyzm stylów, spójna całość wytrącona z nudy asynchronicznym detalem”.

W pracowni Anny Koszeli powstają przede wszystkim projekty wnętrz prywatnych, ale w portfolio projektantki odnajdziemy również designerskie biura, ekskluzywne salony spa, czy eleganckie butiki. Praca nad projektem rozpoczyna się od wnikliwej analizy potrzeb klienta, która ma na celu przygotowanie koncepcji wnętrz spójnej z oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Po akceptacji wizji wnętrz czas przystąpić do realizacji projektu. Pracownia może wyręczyć nas we wszelkich kwestiach z tym związanych, od znalezienia odpowiednich wykonawców, przez koordynację prac wykonawczych, a skończywszy na formalnościach inwestorskich.

Ten architekt nie dodał jeszcze żadnych aranżacji
Jest w trakcie uzupełniania swojego profilu