zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl

aranżacje wnętrz

mieszkanie, Zielona Góra

Danuta Skierecka
Ocena realizacji:
 • bardzo słabe
 • słabe
 • średnie
 • dobre
 • bardzo dobre
3.53 / 15 głosów Dziękujemy za oddanie głosu.
Liczba odsłon:
10260

Trzy pokojowe mieszkanie dla młodych ludzi z dzieckiem. Najważniejszym elementem było zagospodarowanie tak przestrzeni, aby schować jak najwięcej rzeczy. Powstało pomieszczenie przy kuchni, które zastępuje nam piwnicę. w niewielkiej sypialni wykorzystałam przestrzeń pod sufitem na szafki wiszące. mieszkanie utrzymane w jasnej tonacji.

Co sądzisz o tej aranżacji?

 • agata17ko
  agata17ko

  Niezwykle przytulne pomieszczenie. Połączenie salonu, jadalni i kuchni w dzisiejszym budownictwie jest niezwykle popularne, a ta aranżacja pokazuje jak takie połączone pomieszczenia mogą być przytulne i jasne. Duże okna rozświetlają pokój, białe meble, nadają mu eleganckiego stylu. Na uwagę zasługują żółte krzesła przy jadalnianym stole, nadające życia i energii. Podoba mi się również gipsowe wykończenie sufitu, niezwykle finezyjne i delikatne wzory.

  Dodano:
 • annishere
  annishere

  Jest modnie.Jest biel,soczysta zieleń,dobry panel na podłodze i wzmacniająca poczucie lekkości zasłona niczym mgiełka.Jest nowocześnie,jest ascetycznie ,jest pro ekologicznie i...to wszystko tworzy kolaż dostępnych na rynku katalogów meblarskich (ze wskazaniem na jedną dość popularną i u nas firmę rodem z dzikich i chłodnych landów,a legitymującą się połączeniem żółci i błękitu w logo).Aż ściska w żołądeczku i swędzi w paluszkach aby napisać: "ale to już było".

  Dodano:
 • wojanika
  wojanika

  Nie czepiałabym się wykorzystania mebli,które pierwotnie przeznaczone być miały dla studentów i wyposażenia za małe pieniądze ich kawalerek,a stały się największą "hurtownią" mebli dla całych pokoleń polskich rodzin.Czepiałabym się jednej jedynej rzeczy-telewizora na ścianie z oknami. Okno to żywy obraz,telewizor-wtórny. Zbyt duża atrakcyjność okna spowoduje,że oglądający tv będzie czuł się "rozproszony". Reszta poprawna.

  Dodano:
 • Bardzo ładne te projekty. Sam noszę się z zamiarem przerobienia czegoś u siebie :) Polecam link http://www.klikmapa.pl/domy-budynki-na-sprzedaz,woj-lubuskie,pow-zielona-gora,gm-zielona-gora,mi-zielona-gora.html

  Dodano: