zobacz pozostałe serwisy Grupy e-budownictwo.pl

aranżacje wnętrz

Centrum implantologii i stomatologii estetycznej Korn-Med

Piotr Dubec
Ocena realizacji:
 • bardzo słabe
 • słabe
 • średnie
 • dobre
 • bardzo dobre
3.92 / 26 głosów Dziękujemy za oddanie głosu.
Liczba odsłon:
4979

Wnętrza zespołu gabinetów inspirowane motywami przyrodniczymi. Na zdjęciach poczekalnia, hall i jeden z gabinetów. Lokalizacja = Zabrze

Co sądzisz o tej aranżacji?

 • wojanika
  wojanika

  Wnętrze proste,czyste,jednak jeśli miałabym szukać dziury w całym.. Kto siedząc na fotelu będzie patrzył na ścianę po prawej stronie? Pacjent nie może,bo musi być w określonej pozycji,lekarz nie może-bo ma pacjenta :) Przy borowaniu czy wraniu zęba i tak ma się zamknięte oczy,ale to co zobaczymy po otwarciu dobrze byłoby widzieć od razu,a nie wychodząc

  Dodano:
 • karolinas
  karolinas

  Jak na Centrum Stomatologii Estetycznej przystało jest oczywiście estetycznie :) Ale sama estetyka nam tu nie wystarczy. W takiej poczekalni już można się poczuć jak na jakimś zabiegu. W otoczeniu takiego pięknego wnętrza sami stajemy się piękniejsi. To wszystko w mega modnym i lubianym przez nas wydaniu eko, więc lepiej chyba być nie może.. a jednak ! W poczekalni kontemplujemy z naturą..a kiedy już doczekamy się swojej kolejki to inaczej niż zwykle to bywa u dentysty (zazwyczaj dostajemy nagłego uzdrowienia i już nie potrzebujemy żadnej pomocy :) kładziemy się na nowoczesnym fotelu i odpływamy razem z żeglarzem z fototapety :)

  Dodano:
 • Piotr Dubec

  Dziękuję za miłe komentarze. Fakt, fototapeta w tym wnętrzu ma raczej urozmaicić białą powierzchnię ściany, niż zajmować wzrok pacjenta w trakcie zabiegu. Oczywiście nie wszystko widać na fotografii np. pod fototapetą znajduje się stolik przy którym lekarz rozmawia z pacjentem i zapisuje "sobie coś' ;), ramieniem rentgena przysłonięty jest obraz z marokańskimi łodziami, dostępny dla wzroku pacjenta. To akurat surowy 'męski' gabinet głównego doktora - zgodny z jego zainteresowaniami i ulubioną kolorystyką. Oprócz niego jest jeszcze 4 gabinety, każdy w podobnym stylu, ale z innymi motywami przewodnimi, fotki już niedługo.

  Dodano:
 • yaagatka
  yaagatka

  Wojanika ma rację jednak ta fototapeta jakos mnie uspokaja. To ten kolor niebieski i obecność wody, która działa na nas zbawiennie. Zapewne wystarczy rozsunąć rolety (sama chodze do dentysty, gdzie mam widok na okno tj, na jego zielone piękne podwórko). Mnie się bardzo podoba - szczególnie recepcja. Ciągle zastanawiam się nad tym filarem :)

  Dodano:
 • michoozdzichoo
  michoozdzichoo

  Choć fototapeta wzbudza wiele kontrowersji to jest tu bardzo potrzebna. Już samo połączenie bieli i niebieskiego daje uczucie spokoju. Najważniejsza jest woda, która uspokaja i nerwy związane z wizytą w gabinecie odpływają w niepamięć. Jesli dentysta nie chciał zdecydować się na rybki, jednak zdecydował się na fototapetę z wodą to znaczy, że bardzo dobrze znał jej właściwości lecznicze ;) Widzę tu bezbłędna idealną strukturę,która oddziałuje na schludność. Do takiego gabinetu po prostu chce się iść - cały strach odchodzi..

  Dodano: