Dom pod Koszalinem

Dom pod Koszalinem D11, położony jest w ustronnej okolicy, otoczonej stawami oraz lasami. Projekt opierał się na połączeniu nowoczesności z odrobiną tradycji, historii.

Zastosowanie starej, rozbiórkowej cegły przełamało błysk frontów mebli kuchennych, oraz lakierowanych paneli dekoracyjnych na ścianie z telewizorem a tym samym ociepliło całe pomieszczenie.

Dwustronny kominek otwiera część dzienną a także doświetla obszerny hol, prowadzący do jadalni, w której wszystkie wnęki, uskoki, zakamarki zostały zabudowane szafkami z lakierowanego mdf-u w kolorze ścian. Zabieg ten powiększył przestrzeń przechowywania oraz usystematyzował przestrzeń. 

Poniżej załączam kilka linków do stron z alternatywnym wyposażeniem pasującym do przedstawionej aranżacji.

podłogi  

Produkty firmy Marchewka wyróżnia unikatowy kolor oraz długość deski, która w tym modelu osiąga 6,5 metra. Istnieje możliwość położenia deski na ogrzewanie podłogowe.

kominek

Dwustronny Dwustronny (vis-a-vis) wkład kominkowy na drewno o prostym kształcie, z komorą spalania wyłożoną materiałem Alutec oraz podnoszonymi do góry drzwiczkami, zaprojektowanymi tak, aby do minimum ograniczyć widoczność rączki. Drzwi otwierają się także na bok, aby ułatwić czyszczenie szyby. Dodatkowo, poza naturalną konwekcją cieplną, kominek może zostać wyposażony w system Comfort Air, pozwalający na rozprowadzenie ciepła do kilku, nawet niepołączonych, pomieszczeń na odległość do 8 metrów.

tekstylia  

Surowość cegieł oraz błyszczących frontów lakierowanych ocieplą puszyste dywany oraz przytulne, wzorzyste poduchy.

 

www.boconcept.com
www.boconcept.com

Poprzednie Następne 1 / 4

  • www.boconcept.com
  • www.boconcept.com
  • www.marchewka.pl