Nasciturus design - projektowanie tarasów

W prawdzie nasza pracownia zajmuje się głównie projektowaniem i urządzanien wnętrz, jednak aranżowanie przestrzeni przydomowej również sprawia nam wiele radości i satysfakcji. Jednym z naszych projektów był taras w Wilanowie, który przeszedł kompletną metamorfozę – z drewnianych płotków i pergoli w nowoczesną tarasolę z charakterem. Jest to jedno z najbardziej nowoczesnych i uniwersalnych zadaszeń obecnych na rynku. Dodatkowo tarasola jest produkowana w Polsce i ma prawie same zalety: odporna na deszcz i silny wiatr. Ma wbudowane rynny, światła ledowe, można ją rozbudowywać.

Przebudowany w ten sposób taras zyskał sporo miejsca. Teraz można było ustawić tam efektowną ławę z wygodnymi poduchami jak i stół z krzesłami, przy którym można zjeść posiłek na świeżym powietrzu i cieszyć się widokiem soczystej zieleni w ogrodzie. I wciąż jest wystarczająco dużo miejsca na swobodne manewry.

Przestrzeń zyskała zupełnie nowy charakter – jest teraz śródziemnomorskim i eleganckim miejscem relaksu. Projektanci zadbali o odpowiedni nastrój wieczorową porą, kiedy rozstawione lampioniki  rzucają delikatne ciepłe światło, a gęste kępy traw delikatnie szumią w takt wiatru.  

krzesła HIM&HER
krzesła HIM&HER

Poprzednie Następne 1 / 4

  • krzesła HIM&HER
  • meble ogrodowe autorskiego projektu robione na zamówienie
  • wieczorem klimatyczny nastrój zapewni odpowiednio dobrane oświetlenie
  • widok na taras przed metamorfozą