Konkurs dla architektów aranżacja wnętrza

Wszystkich architektów zapraszamy do udziału w naszym konkursie na najlepszą prezentację pracowni w portalu e-aranżacje.pl.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy mieć prezentację swojej pracowni w portalu e-aranżacje.pl i zamieścić link do niej na Waszym profilu na Facebooku. W konkursie biorą udział zarówno istniejące już prezentacje, jak i nowo założone (dołącz do nas).
Prezentacje zgłaszane do konkursu muszą zawierać zdjęcia realizacji (lub wizualizacje projektów) wraz z ich opisami. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie linku
do prezentacji zamieszczonego na Waszym profilu na Facebooku (link musi być aktywny
co najmniej do 5.07.2013 r.)

Na zgłoszenia czekamy od 24 maja do 30 czerwca 2013 r., prosimy wysyłać je na adres konkurs@e-aranzacje.pl.
W temacie maila prosimy wpisać Konkurs dla architektów, a w jego treści zawrzeć adnotację "Po zapoznaniu się akceptuję Regulamin Konkursu dla architektów"

Oceniana będzie atrakcyjność prezentacji – zdjęć oraz opisu. Wyniki ogłosimy na stronie konkursowej do dnia 5 lipca 2013 r.

Do wygrania atrakcyjny PAKIET PREMIUM o wartości 700 zł.
Dzięki PAKIETOWI PREMIUM w portalu e-aranżacje.pl prezentacja Twojej pracowni oraz galeria realizacji będą dodatkowo wyeksponowane i wyróżnione. Ponadto zyskasz promocję w innych serwisach Grupy e-budownictwo.pl i na jej fanpage`u na Facebooku.
To ponad 1 500 000 unikalnych użytkowników!

Pakiet Premium obowiązuje przez trzy miesiące od dnia jego aktywacji.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Regulamin konkursu

Fundatorzy nagród
zdjęcie 1              zdjęcie 2