Przestrzenne mieszkanie

 Pisząc o sąsiadach, mam na myśli piękny kraj słynący z piwa, knedli i kminku, domyślacie się już o jaki kraj chodzi..? Tak to Republika Czeska, dokładniej miejscowość Hradec Kralove.

 Wnętrze budynku zostało zaprojektowany przez czeskie studio oooox, które przy projektowaniu wnętrza szczególną uwagę zwraca na układ przestrzenny i grafikę jaką ono tworzy, co bardzo wpływa na późniejsze rozplanowanie funkcjonalności mieszkania.

 Wnętrze domu zostało zaprojektowane w surowym i minimalistycznym stylu. Jego główne kolory to kombinacja bieli szarości oraz surowego betonu. Pomimo tego, że tonacja jest dość chłodna mieszkanie nie wywołuje w nas dreszczy zimna, wręcz przeciwnie dzięki zastosowaniu ciepłych elementów takich jak np. drewniany stół czy wnęka wyłożona drewnem do kominka harmonizuje kolorystykę i ją delikatnie ociepla.

 Szczególną uwagę pragnę zwrócić na przeszklenia ich wielkość i różnorodność. Ponadto bardzo ciekawymi dodatkami, które niewątpliwie urozmaicają wnętrze i nadają mu wyjątkowego charakteru są oprawy oświetleniowe ich kształty w szczególności ten w sypialni jest naprawdę wspaniały.