Indywidualizm i jego odmiany

 

Nowości i prostota, przeciętność i standardy coraz mocniej przekładają się na styl produktów i charakter sklepów. Projektowanie jest jednak ukierunkowane na odmienność i indywidualizm. Powrót do dawnego stylu dekorowania domu jest dziś na czasie. Portale wnętrzarskie i projektanci szukają nowości, ale opierają się tradycyjnych motywach i wzorach czy sposobie produkcji. Bardzo szeroko rozwija się rynek produktów indywidualnych, wykonywanych na zamówienie. Bardzo ciekawym nawiązaniem jest połączenie szkła z motywami metalowymi. Takie wyroby tradycyjnie łączą się z bogatym wystawnym życiem wielu pokoleń. Bardzo wytrzymały materiał i oczywiście wyjątkowe wzory i motywy zdobią przyjęcia i rauty iw domu i w salach restauracyjnych.

Dbałość o styl i smak w restauracjach przekłada się na wystrój i zdobienie stołu. Nie wystarcza już i klientom i właścicielom lokali zwykła estetyka czy w miarę tanie ozdoby. Każdy stół i każda potrawa ma przekonać do klasy i smaku lokalu. Wyszukane potrawy musza być prezentowane na wyszukanych talerzach i paterach. Restauracje tworzą designerskie prezentacje swoich produktów, dbają o wystrój zgodnie z nowymi trendami oczekując zachwytu kupujących. Restauracje, które zaangażowały się w tworzenie lokali w wybranym stylu zdobywają stałych bywalców i bardzo dobrą opinię. Klienci chętnie odwiedzają miejsca z charakterem i pomysłem, miejsca z wyjątkowa atmosferą. Miejsce spotkań jest pewną wizytówką i gestem wobec znajomych.

Powrót do tradycyjnego stylu jest widoczny również w domu. Obok zwykłych produktów widać bardzo mocny nacisk na promowanie własnego stylu i pomysłów. Motywy wyrabiane w szkle to jeden z mocniejszych i bardzo nowatorskich pomysłów. Wyroby te są ponad czasowe i uniwersalne. Wytrzymałość i jakości to ważny motyw dla kupujących. Atut dla wystroju wnętrz to szeroki asortyment pod względem motywów ozdobnych i koncepcji danego projektu. Ozdobne naczynia czy dekoracje stołu zawsze wywierają pozytywne wrażenie. Dbałości o styl i estetykę przekłada się na styl zakupów i rodzaj kupowanych produktów. Produkty ze szkła są bardzo popularne jako elementy ozdobne i dekoracyjne. Szkło pozwala na nowoczesność i rozwój inspiracji dla wnętrz. Jest szeroko wykorzystywany przy projektowaniu niezwykłych i wyjątkowych form i wzorów. Szeroka gama kolorystyczna to odpowiedź dla każdego wnętrza, każdego projektu i planu design. Bogactwo form, bogactwo kolorów jest pod obserwacją designerów i projektantów.

NEW DESIGN